Top

Operator produkcji

Operator CNC / Ogłoszenia o pracę  / Operator produkcji
Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Toruńskiego
Miejsce pracy: Ostaszewo (pow. toruński, gm. Łysomice), Ostaszewo
Numer: StPr/24/0022
OBOWIĄZKI:
Obsługa linii produkcyjnej, dokonywanie manualnych poprawek w produkowanych wyrobów – gratowanie, obcinanie itp., obsługa urządzeń pomocniczych, wypełnianie raportów z wykonanej pracy, porządkowanie i sprzątanie pomieszczeń produkcyjnych.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe
Uprawnienia: zdolności manualne

Wymagania inne:

[Inne] : Praca na trzy zmiany, praca związana z umiarkowanym wysiłkiem fizycznym, dobry wzrok.

Miejsce pracy:

Ostaszewo

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Toruńskiego