Top

Operator produkcji

Operator CNC / Ogłoszenia o pracę  / Operator produkcji
Powiatowy Urząd Pracy w Środzie Śląskiej
Miejsce pracy: Komorniki (pow. polkowicki, gm. Polkowice), Komorniki
Numer: StPr/23/0483
OBOWIĄZKI:
Prace produkcyjne związane z produkcją szkła płaskiegoPrzewidywany okres zatrudnienia lub wykonywania umowy to okres 18 m-cy.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Wymagania inne:

[Umiejętność 1] : umiejętności pracy w zespole, gotowość do pracy zmianowej wymagania: praca na 2-zmiany w godz. 6-18-6

Miejsce pracy:

Komorniki

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Środzie Śląskiej