Top

Operator produkcji

Operator CNC / Ogłoszenia o pracę  / Operator produkcji

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach, outsourcingu i doradztwie personalnym. Jesteśmy częścią Trenkwalder Group AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając kandydatów oraz firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Dla naszego klienta poszukujemy:

Miejsce pracy: Jasionka
Nr ref.: OP/JAS/0120
Obowiązki:
  • produkcja różnych części samochodowych,
  • obsługa maszyn produkcyjnych,
  • przestrzeganie przepisów BHP,
  • utrzymanie obszaru w czystości i ustalonym porządku.
Wymagania:
  • mile widziane doświadczenie w pracy na stanowisku produkcyjnym,
  • gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym lub 4-brygadowym,
  • zdolności manualne,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • zaangażowanie.
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • premię efektywności,
  • dostęp do nowoczesnych technologi,
  • bogaty pakiet benefitów.