Top

Operator obrabiarek sterowanych numerycznie

Operator CNC / Ogłoszenia o pracę  / Operator obrabiarek sterowanych numerycznie
Miejski Urząd Pracy w Olsztynie
Operator obrabiarek sterowanych numerycznie
Miejsce pracy: Olsztyn
Numer: StPr/24/0151
OBOWIĄZKI:
według harmonogramu stażu
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe


Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Olsztyn


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Miejski Urząd Pracy w Olsztynie

Podobne oferty

Operator obrabiarek sterowanych numerycznie

wg. stanowiska Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Wymagania inne: doświadczenie zawodowe

Powiatowy Urząd Pracy w Nisku


podkarpackie / Rudnik nad Sanem

Opublikowano: wczoraj

Operator obrabiarek sterowanych numerycznie

obsługa maszyny CNC Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie zawodowe Język: angielski, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w...

Powiatowy Urząd Pracy w Świnoujściu


zachodniopomorskie / Świnoujście

Opublikowano: wczoraj

Operator cnc

monitorownie funkcjonowania poszczególnych maszyn, utrzymywanie poszczególnych maszyn w nalezytym stanie technicznym, doraźny pomiar części w...

Powiatowy Urząd Pracy w Nakle nad Notecią


kujawsko-pomorskie / Nakło nad Notecią

Opublikowano: wczoraj

Operator cnc

obsługa maszyny CNC, przygotowanie metali do obróbki, gratowanie, oczyszczanie, przygot. narzędzi, kontrola prawidłowości i wykonania produktu...

Powiatowy Urząd Pracy w Tucholi


kujawsko-pomorskie / Tuchola

Opublikowano: wczoraj