Top

Operator maszyny

Operator CNC / Ogłoszenia o pracę  / Operator maszyny
Powiatowy Urząd Pracy w Lesznie
Operator maszyny
Miejsce pracy: Święciechowa
Numer: StPr/24/0367
OBOWIĄZKI:
obsługa maszyny do marszczenia osłonek - programowanie
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku, umiejętności techniczne, chęci do pracy

Miejsce pracy:

Święciechowa


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Lesznie

Podobne oferty

Operator piły formatowej

cięcie płyt meblowych na pile formatowej Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B Wymagania inne:

Powiatowy Urząd Pracy w Ropczycach


podkarpackie / Ostrów

Opublikowano: wczoraj

Operator urządzeń pakujących

Obsługa maszyn i urządzeń służących do automatycznego pakowania towarów, regulowanie maszyn pakujących, monitorowanie stanu faktycznego...

Powiatowy Urząd Pracy w Płońsku


mazowieckie / Niepiekła

Opublikowano: wczoraj

Operator urządzeń do przetwórstwa drobiu

Prace produkcyjne w przetwórstwie mięsa drobiowego Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Uprawnienia: OBSŁUGA MASZYN I URZĄDZEŃ...

Powiatowy Urząd Pracy w Skierniewicach


łódzkie / Godzianów

Opublikowano: wczoraj

Operator podajnika do drewna okrągłego

Obsługa podajnika do drewna okrągłego. Praca stojąco-chodząca. Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Uprawnienia: umiejetność pracy...

Powiatowy Urząd Pracy w Oleśnie


opolskie / Uszyce

Opublikowano: wczoraj