Top

Operator maszyn w branży spożywczej

Operator CNC / Ogłoszenia o pracę  / Operator maszyn w branży spożywczej

Znasz j. angielski i masz doświadczenie w przemyśle spożywczym lub produkcji maszynowej? Pracuj przy produkcji jednych z najpopularniejszych pakowanych dań azjatyckich w Holandii.!

Miejsce pracy: Holandia, Oss
Twój zakres obowiązków

Jako Operator będziesz głównie zajmował się obsługą maszyn – przygotowanie ich do produkcji (ustawianie formatu, etykiet, testowanie, sprawdzanie i uruchamianie drukarek, ustawianie daty i odblokowywanie oraz programowanie systemu kontroli). Jednak do Twoich obowiązków zaliczy się także utrzymywanie stanowiska pracy w czystości oraz dbanie o stan techniczny maszyn, a także zamawianie materiałów eksploatacyjnych i etykiet z magazynu, czy zdejmowanie skrzynek z platformy.

Część swoich obowiązków będziesz realizować w pomieszczeniach o niższej temperaturze – ok. 2°C.

Pracodawca oferuje
  • Wysoką stawkę godzinową: €15,43 + dodatek wakacyjny 8,33% = €16,72 brutto oraz inne atrakcyjne dodatki płacowe np. +100% za pracę w niedziele!
  • Umowa o pracę tymczasową na warunkach holenderskich (gwarantowane godziny pracy)
  • Wypłaty co tydzień, zawsze na czas!
LOGISTYKA
Dojazd z Polski do Holandii odbywa się we własnym zakresie (możemy pomóc Ci w rezerwacji i zakupie tańszych biletów ????). Zakwaterowanie na miejscu oraz transport z/do miejsca pracy są zorganizowane – jeśli potrzebujesz!

Planowana lokalizacja zamieszkania to Velp-Grave, oddalone od zakładu o 17km (dojazd do pracy możliwy rowerem elektrycznym).

Zupełnie za darmo oferujemy dostęp do aplikacji myOTTO, Helpdesk 24/7 oraz program lojalnościowy i wiele innych ciekawych projektów, dla naszych pracowników!
Wymagania pracodawcy
  • Znajomość j. angielskiego (minimum B1/B2)
  • >2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Zdolność do pracy zarówno w chłodnym, jak i ciepłym środowisku