Top

Operator Maszyn

Operator CNC / Ogłoszenia o pracę  / Operator Maszyn

Jesteśmy dostawcą innowacyjnych opakowań z tworzyw sztucznych. Dzięki naszym produktom i niestandardowym rozwiązaniom klienci, zarówno globalne koncerny, jak i lokalne firmy, traktują nas jako partnera pierwszego wyboru w zakresie ochrony żywności, a także innych  produktów. Nasze rozwiązania wychodzą naprzeciw aktualnym trendom rynkowym, a nie rzadko je wyprzedzają, m.in. dzięki wykorzystaniu zaawansowanych technologii i nieszablonowemu podejściu w dostarczaniu najnowocześniejszych rozwiązań dopasowanych do potrzeb.

 

Aktualnie poszukujemy kandydatów/tki na stanowisko:

 

Operator Maszyn
Siemianowice Śląskie, Budowlana 6
Opis stanowiska
  • Obsługa maszyn przygotowujących kartony do produkcji
  • Uzupełnianie zasobników maszyn
  • Uruchamianie/ zatrzymywanie linii produkcyjnej
  • Usuwanie drobnych usterek i zakłóceń
  • Uzupełnianie dokumentacji produkcyjnej
Kwalifikacje
  • Gotowość do pracy w systemie 4-brygadowym
  • Mile widziana książeczka dla celów sanitarno-epidemiologicznych
  • Zdolności manualne, umiejętność pracy w grupie
  • Wykształcenie średnie
  • Podstawowa znajomość j.angielskiego 
  • Umiejętność pracy w środowisku Windows
  • Chęć zdobywania nowych umiejętności
Dodatkowe informacje

Praca w PACCOR to praca w innowacyjnej i otwartej firmie, która dba o zaangażowanie i motywację wszystkich pracowników. Ważne jest dla nas, aby każdy posiadał takie same możliwości, abyśmy się rozwijali poprzez wymianę doświadczeń oraz cenili siebie nawzajem. Siła różnorodności środowisk, sposobów rozwiązywania problemów, wiedzy osobistej, płci i kultury sprzyja naszemu rozwojowi i inspiruje całą organizację. To dlatego, że kluczem do naszego sukcesu jest różnorodność i zaangażowanie naszych pracowników.

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • Premię miesięczną uzależnioną od poziomu realizacji ustalonych wskaźników produkcyjnych
  • Premię za brak absencji
  • Pakiet socjalny, świąteczna pomoc finansowa
  • Praca w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • Duże możliwości rozwoju dla najlepszych
Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: ,,Na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz. Urz. UE L 119z4.05.2016, str.1), wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez PACCOR Polska Sp. z o.o. 41-100 Siemianowice Śl, ul. Budowlana 6, w celach związanych z organizacją aktualnych oraz przyszłych rekrutacji dla pracowników i współpracowników (tj. zatrudnienie w innej formie prawnej niż umowa o pracę) administratora. Jednocześnie, przyjmuję do wiadomości, iż przysługuje mi prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania, usuwania lub wycofania niniejszej zgody na przetwarzanie danych osobowych w dowolnym momencie’’.

Podobne oferty

Konfekcjoner etykiet / Operator maszyny przewijającej (m/k)

Obowiązki: przewijanie i cięcie etykiet (na maszynie) na role o wymaganej wielkości, sprawdzanie zgodności danych produktu z wymaganiami klienta...

Trenkwalder


mazowieckie / Ożarów Mazowiecki

Opublikowano: dzisiaj

Operator urządzeń do przetwórstwa drobiu

obsługiwanie i nadzorowanie urządzeń do przetwórstwa drobiu Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Wymagania inne:

Powiatowy Urząd Pracy w Ostródzie


warmińsko-mazurskie / Lubajny

Opublikowano: wczoraj

Operator linii szkła

Zadania: Obsługa i nadzór nad urządzeniami produkcyjnymi Konserwacja, naprawa maszyn Obsługa systemów informatycznych wspomagających...

ManpowerGroup


śląskie / Dąbrowa Górnicza

Opublikowano: wczoraj

Operator Maszyn (do nauki)

Oferujemy: umowę o pracę bezpośrednio w firmie KGL pracę w systemie zmianowym (12h) szkolenia stanowiskowe świadczenia z funduszu socjalnego...

KGL S.A.


mazowieckie / Garwolin

Opublikowano: wczoraj