Top

Operator linii/pomocnik operatora

Operator CNC / Ogłoszenia o pracę  / Operator linii/pomocnik operatora
Powiatowy Urząd Pracy w Mielcu
Miejsce pracy: Mielec
Numer: StPr/24/0164
OBOWIĄZKI:
PRACE PRZY LINII PRODUKCYJNEJ (PRODUKCJA, SKŁADANIE, MONTAŻ I PRZENOSZENIE ELEMENTÓW KOSIAREK (POW. 10KG), KONTROLA JAKOSCI PRODUKOWANYCH ELEMENTÓW.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Wymagania inne:

Praca na II zmiany: (I zmiana 06:30 do 14:30, II zmiana od 14:30 do 22:30) PRACA FIZYCZNA (NA LINII)- PRZENOSZENIE ELEMENTÓW KOSIAREK POW. 10 KG.Wynagrodzenie 4243 zł+ premia

Miejsce pracy:

Mielec

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 243 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Mielcu