Top

Operator linii produkcyjnej

Operator CNC / Ogłoszenia o pracę  / Operator linii produkcyjnej
Powiatowy Urząd Pracy w Zielonej Górze
Miejsce pracy: Zielona Góra
Numer: StPr/24/0602
OBOWIĄZKI:
obsługa urządzeń wykorzystywanych w przedsiębiorstwie oraz nadzór nad nimi, informowanieserwisantów o nieprawidłowościach, kontrola jakości wyprodukowanych elementów
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie branżowe, techniczne

Wymagania inne:

wykształcenie min. techniczne - elektronik, min. pól roku doświadczenia - sprzęty elektroniczne

Miejsce pracy:

Zielona Góra

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zielonej Górze