Top

Operator Lasera

Operator CNC / Ogłoszenia o pracę  / Operator Lasera

Jesteśmy firmą o wieloletniej tradycji - założoną w 1904 roku. W początkowym okresie działalności zajmowaliśmy się tylkogalwanizacją elementów metalowych. W oparciu o wieloletnie doświadczenie i wiedzę oraz ciągłe dążenie do sprostania wymaganiom klientów poszerzyliśmy działalność oprodukcję wyrobów metalowych- głównie akcesorii meblowych. Z naszych usług korzystają czołowi producenci mebli w kraju jak i za granicą. Dzięki własnemu zapleczu samochodowemu jesteśmy w stanie dostarczyć zamówienie w wybrane miejsce.

Miejsce pracy: Gliwice, ul. Portowa

Twój zakres obowiązków
  • Pracownik na tym stanowisku będzie odpowiedzialny za obsługę maszyn CNC do obróbki metali laser
  • Przygotowanie, ustawienie maszyn, dobór narzędzi do produkcji
  • Wykonywanie detali zgodnie z rysunkiem technicznym
  • Kontrolę jakości produkowanych detali.
Nasze wymagania
  • Doświadczenie w obsłudze lasera
  • Znajomość rysunku technicznego i narzędzi pomiarowych
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Mile widziane Umiejętność programowania auto CAD
To oferujemy
  • Zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie produkcyjnej.
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenie kwalifikacji.
  • Umowa zlecenie