Top

Operator Krajarki / Krajacz

Operator CNC / Ogłoszenia o pracę  / Operator Krajarki / Krajacz
Miejsce pracy: Poznań
Główne obowiązki:
  • dbałość o powierzony sprzęt i materiały,
  • utrzymanie najwyższych standardów pracy,
  • ścisłą współpracę z pozostałymi działami w Firmie,
  • raportowanie pracy do przełożonego.
Wymagania:
  • doświadczenie,
  • sumienność,
  • pracowitość,
  • dokładność.
Oferujemy:
  • stabilną i ciekawą pracę w prężnie rozwijającej się Drukarni,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności,
  • możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego.