Top

Operator-kontroler

Operator CNC / Ogłoszenia o pracę  / Operator-kontroler
Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu
Miejsce pracy: Wrocław
Numer: StPr/23/5297
OBOWIĄZKI:
Obsługa maszyn produkcyjnych , dbałość o stan techniczny powierzonego mienia, przeglądanie detali zgodnie z dokumentacją, segregacja odpadów. Forma umowy: umowa o pracę na czas określony tj: 3 lata, praca w godzinach od 6.00-6.00
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Pozostali operatorzy maszyn i urządzeń do produkcji i przetwórstwa metali
Wykształcenie: podstawowe
Język: rosyjski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany
Uprawnienia: zdolności manualne, dyspozycyjność, umiejętność pracy w zespole, komunikatywność
Uprawnienia: DOBRA ORGANIZACJA PRACY

Wymagania inne:

Wykształcenie podstawowe , mile widziane wykształcenie zawodowe ,staż pracy 1 rok, min.1rok na w/w stanowisku,wykonywanie pracy w wymuszonej pozycji ciała ,dokładność ,brak alergii na kurz i drobne pyłki ,osoby, zwolnione z art.52kp,osoby karane oraz z przerwą w zatrudnieniu dłuższą niż pół roku nie będą brane pod uwagę,osoby wcześniej pracujące w firmie EBCC Sp. z o.o. również nie będą brane pod uwagę

Miejsce pracy:

Wrocław

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu