Top

Operator CNC / Frezer (k/m)

Operator CNC / Ogłoszenia o pracę  / Operator CNC / Frezer (k/m)
Aktualnie dla naszego Klienta, stabilnego przedsiębiorstwa, poszukujemy osób na stanowisko:
Miejsce pracy: Łódź
Nr ref.: a0t6N000009O5R1QAK

Zadania na stanowisku:

  • obsługa frezarek CNC (Fanuk, Okuma, Hass, 3,4,5-osiowych, wytwarzane elementy ze stali oraz aluminium),
  • dbanie o sprawny przebieg procesu obróbki,
  • prowadzenie i uzupełnianie przewodników produkcyjnych, kart pomiarowych oraz innych dokumentów obiegowych,
  • zgłaszanie nieprawidłowości przełożonym.

Wymagania:

  • znajomość zagadnień związanych z obróbką skrawaniem,
  • umiejętność obsługi obrabiarek CNC,
  • umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi,
  • znajomość rysunku technicznego,
  • umiejętność programowania (mile widziana).

Oferujemy:

  • wynagrodzenie 5000 zł - 8000 zł netto (na rękę),
  • umowa o pracę bezpośrednio z zakładem pracy,
  • praca w systemie 2-zmianowym (6.00-14.00 / 14.00-22.00), możliwość pracy na nocki za dodatkowym wynagrodzeniem,
  • premie stażowe oraz uznaniowe przyznawane indywidualnie,
  • pakiet benefitów pracowniczych (karta Multisport, ubezpieczenie zdrowotne),
  • możliwe dofinansowanie na dojazdy.
www.trenkwalder.pl