Top

Operator CNC

Operator CNC / Ogłoszenia o pracę  / Operator CNC
Firma zyskała regionalną reputację jako niezawodny partner w szybkiej dostawie różnych hut. Firma stała się specjalistą w dziedzinie elektrotechniki i pracują nad projektami instalacyjnymi na całym świecie. Podzielili się na trzy działy: instalacje morskie, elektrotechnika i obróbka metali.

Jako operator CNC będziesz odpowiedzialny/-a za programowanie i obsługę szaf sterowniczych i paneli sterowania CNC, a także będziesz dbać o zapewnienie gwarancji produktów pod względem spełniania wymagań dotyczących wymiarów, chropowatości i tolerancji. Dodatkowo będziesz odpowiedzialny za zapoznanie się z dostarczonymi rysunkami i specyfikacjami technicznymi produktów oraz za proces toczenia i frezowania różnych produktów.

Będziesz pracował/-a na jedną zmianę, która zaczyna się od 7:00 albo od 9:00 i kończy się o godzinie 16:00 lub 18:00. W sumie przepracujesz około 32 godzin tygodniowo.

Czy masz doświadczenie jako operator CNC? Jeśli tak, to ta firma szuka właśnie Ciebie! Dołącz do nich, jeśli chcesz tworzyć wspaniałe produkty i rozwijać swoją karierę w różnych projektach! Dołącz do tego zespołu ekspertów jako operator CNC!

Miejsce pracy: Holandia, Sliedrecht
Benefity
  • Płatności na czas
  • Płatności tygodniowe
  • Gwarantowane godziny pracy
  • Zorganizowane zakwaterowanie
  • Transport do/z pracy
  • Ubezpieczenie zdrowotne
  • Program lojalnościowy
  • Rekrutacja online
  • Aplikacja MyOTTO
  • Pomoc 24/7
Obowiązki
  • Obsługa maszyn
  • Programowanie maszyn
  • Przygotowywanie produktów
  • Sprawdzanie jakości
  • Dbanie o miejsce pracy
Wymagania
  • Doświadczenie w obsłudze Fanuc oraz/albo Vectorcam
  • Doświadczenie na stanowisku Operatora CNC
  • Potrafisz czytać rysunki techniczne
  • Posiadasz prawo jazdy- kategorii B
  • Znajomość języka niderlandzkiego oraz/albo języka angielskiego
Wynagrodzenie
  • 17,46 za godzinę
Administratorem Danych Osobowych jest OTTO Holandia Sp. z o.o. z siedzibą: ul. Rybickiego 41, 96-100 Skierniewice, Polska wpisaną do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla ŁODZI ŚRÓDMIEŚCIA W ŁODZI, XX WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, KRS pod numerem KRS 0000287262, NIP 8361796119, REGON 100343240, KRAZ: 4106

Twoje dane będą przetwarzane przez Administratora Danych Osobowych dla potrzeb rekrutacji, tj. w procesie wyszukiwania odpowiednich kandydatów do zatrudnienia lub zarekomendowania ich naszym klientom. Pełna treść obowiązku informacyjnego znajduje się na stronie OTTO.