Top

Operator Badań Nieniszczących

Operator CNC / Ogłoszenia o pracę  / Operator Badań Nieniszczących

Ogłoszenie numer: 3383362, z dnia 2020-07-03

Wojskowe Zakłady Lotnicze nr 2 S.A.

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Opis stanowiska

  • wykonywanie badań nieniszczących w zakresie metod RT-2, MT-2, PT-2 zgodnie z normą EN 4179/NAS 410,
  • dokumentowanie wyników badań nieniszczących,
  • prowadzenie rejestru badań nieniszczących.

Wymagania

  • wykształcenie min średnie techniczne,
  • uprawnienia NDT stopień 2 (RT, MT, PT),
  • doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • wiedza z zakresu własności materiałów, procesów technologicznych w lotnictwie,
  • umiejętność czytania rysunku technicznego,
  • znajomość języka rosyjskiego lub angielskiego,
  • umiejętność obsługi komputera,
  • komunikatywność, umiejętność pracy w zespole,
  • zaangażowanie i odpowiedzialność,
  • gotowość do dalszych szkoleń.

Oferujemy

  • ciekawą pracę w renomowanej firmie,
  • umowę o pracę wraz z pakietem świadczeń socjalnych,
  • możliwość zdobywania wiedzy i podnoszenia kwalifikacji zawodowych.