Top

Operator autoklawu

Operator CNC / Ogłoszenia o pracę  / Operator autoklawu

Stawiasz na stabilne zatrudnienie i jasne warunki współpracy? Cechuje Cię zapał do pracy i duża motywacja do nauki?

Super! Mamy dla Ciebie ofertę!

Miejsce pracy - m. Żywiec

Aplikuj już teraz i rozpocznij pracę w nowoczesnej firmie z branży automotive!

Miejsce pracy: Żywiec
oferujemy
  • wynagrodzenie podstawowe 29,30 zł brutto/h
  • dodatek nocny 20% liczony od stawki godzinowej (tj. 5,86 zł brutto do każdej godziny pomiędzy 21:50 a 05:50)
  • premia produkcyjna do 250 zł brutto
  • pracę w trybie 3 zmianowym (poniedziałek -piątek)
  • umowa o pracę tymczasową (odprowadzamy wszystkie składki, prawo do urlopu i płatnego L4)
  • prywatną opiekę medyczną, kartę sportową i wiele innych dodatkowych korzyści
  • szybki proces zatrudnienia (dokumenty w wersji online)
zadania
  • obsługa maszyny wulkanizacyjnej
  • nawlekanie i zdejmowanie przewodów z kształtek, wymiana wózka
  • kontrola przewodów, wypełnianie arkuszy pracy
  • kontrola przejmowanego stanowiska po poprzedniej zmianie
  • segregowanie odpadu (żel, przewody gumowe)
  • obsługa maszyn w dziale wykończeń (montaż, znakowanie, kontrola jakości itp.)
  • utrzymywanie porządku na stanowisku pracy
oczekujemy
  • rozwiniętych zdolności manualnych
  • dyspozycyjności do pracy w systemie 3 zmianowym