Top

Operator

Potrafisz obsługiwać maszyny sterowane? Posiadasz umiejętność czytania rysunku technicznego?

Jesteś sumienny i dokładny?

Aplikuj przez formularz lub wyślij sms o treści OPERATOR, a my do Ciebie oddzwonimy i porozmawiamy o szczegółach.

Operator
Miejsce pracy: Starachowice
oferujemy
  •  wynagrodzenie od 4 954 brutto oraz pakiet dodatków finansowych (premia regulaminowa, dodatek technologiczny)
  • w razie potrzeby pracodawcy możliwość wypracowania dodatkowo płatnych nadgodzin w dni robocze oraz soboty
  • ciepły posiłek w trakcie pracy
  • umowę o pracę tymczasową na pełny etat (urlopy, pełne ubezpieczenie)
  • możliwość zakupu prywatnego pakietu medycznego oraz karty sportowej po preferencyjnych warunkach
  • dostęp do ubezpieczenia grupowego
  • opiekę Konsultanta Randstad podczas całego procesu rekrutacji i podczas zatrudnienia
zadania
  • proces obróbki materiałów z wykorzystaniem obrabiarek sterowanych numerycznie
  • dobór materiałów do obróbki
  • opracowanie technologii obróbki w oparciu o rysunek techniczny
oczekujemy
  • wykształcenia minimum zawodowego
  • umiejętności obsługi maszyn sterowanych numerycznie lub pras krawędziowych
  • umiejętności czytania rysunku technicznego
  • gotowości do pracy zmianowej