Top

Majster budowy

Operator CNC / Ogłoszenia o pracę  / Majster budowy

Ogłoszenie numer: 3640580, z dnia 2020-09-21

Klient portalu Praca.pl

Generalny wykonawca obiektów kubaturowych zatrudni na stanowisko:

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Opis stanowiska

  • kontrola zgodności wykonanych prac z dokumentacją budowlaną,
  • umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów budowlanych,
  • koordynacja prac grup brygadowych i podwykonawców na powierzonym odcinku robót,
  • współpraca z dostawcami i podwykonawcami robót,
  • rozliczanie kosztów realizowanych robót, sporządzanie zestawień zużytych materiałów oraz prowadzenie niezbędnej dokumentacji inwestycji w zakresie powierzonych zadań,
  • uczestnictwo w organizowaniu i koordynowanie prac na budowie,
  • nadzór nad zapewnieniem warunków właściwej organizacji robót oraz spełnienia wymogów obowiązujących przepisów w zakresie BHP i ochrony ppoż.,
  • uczestnictwo w przeprowadzaniu inwentaryzacji rzeczowej robót.

Wymagania

  • wykształcenia wyższe technicznego (preferowani absolwenci kierunku Budownictwo),
  • znajomości przepisów, norm i warunków wykonania, montażu i odbioru robót budowlano-montażowych,
  • znajomości pakietu MS Office,
  • umiejętności pracy w zespole.

Oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • możliwość rozwoju w strukturze naszej organizacji,
  • pakiet opieki medycznej w prywatnych placówkach,
  • pracę w przyjaznym i zaangażowanym zespole.