Top

Lakiernik

Firma GENPOWER zajmuje się profesjonalną obsługą klienta obejmującą doradztwo w zakresie doboru, projektowania, produkcji, sprzedaży i wynajmu agregatów prądotwórczych. Naszym klientom zapewniamy profesjonalny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Genpower jest także autoryzowanym dealerem koncernu Cummins Inc.

Lakiernik
Miejsce pracy: Buszewo
Zakres obowiązków:
  • wykonywanie prac lakierniczych zgodnie ze specyfikacją
  • dbałość o utrzymanie maksymalnej jakości wykonywanych prac
  • troska o stan wykorzystywanych narzędzi i urządzeń
Wymagania:
  • szanowania czasu pracy
  • rzetelności w wykonywaniu powierzonych obowiązków
  • doświadczenia w zawodzie
Oferujemy:
  • praca w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • atrakcyjne wynagrodzenie