Top

Krawcowa / Krawiec - Szwaczka

Operator CNC / Ogłoszenia o pracę  / Krawcowa / Krawiec - Szwaczka

Ogłoszenie numer: 8991790, z dnia 2024-05-20

EURONOVA Sp. z o.o. Sp. k.

Krakowski producent mebli biurowych i hotelowych
z wieloletnim doświadczeniem, o ugruntowanej pozycji na rynku meblowym zatrudni:

Miejsce pracy: Kokotów

Opis stanowiska

  • szycie tapicerki meblowej, pokrowcy na sofy, fotele, krzesła.

Wymagania

  • obsługa maszyn,
  • dobry stan zdrowia,
  • doświadczenie zawodowe,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • dokładność, rzetelność i sumienność podczas wykonywanej pracy,
  • prawidłowa i terminowa realizacja przydzielonych zadań.

Oferujemy

  • bardzo dobre warunki pracy.