Kierownik / Kierowniczka ds. Projektów Technologicznych (obszar FTTH)

Operator CNC / Ogłoszenia o pracę  / Kierownik / Kierowniczka ds. Projektów Technologicznych (obszar FTTH)

Miejsce pracy: Warszawa, ul. Wynalazek 1
Twoje zadania:
  • Prowadzenie wdrożenia, a potem rozwoju projektów technologii w środowisku lokalnym i międzynarodowym.
  • Połączenie wymagań technicznych z wymaganiami biznesowymi, przygotowanie dokumentacji projektowej oraz planu projektów.
  • Bieżąca współpraca z równoległymi jednostkami w organizacji przy realizacji projektów
  • Zarządzanie interdyscyplinarnym zespołem projektowym
  • Raportowanie stanu prowadzonych projektów
  • Podążanie za trendami technologicznymi w obszarze budowy sieci światłowodowej FTTH
Szukamy Ciebie, jeśli:
  • Masz wykształcenie wyższe techniczne
  • Posiadasz doświadczenie w obszarze uczestnictwa i prowadzenia projektów technologicznych
  • Wykazujesz praktyczną znajomość technologii telekomunikacyjnej, w szczególności FTTH
  • Czujesz się równie dobrze w pracy indywidualnej i zespołowej, potrafisz koordynować pracę innych osób
  • Posiadasz wysoko rozwinięte zdolności analityczne: potrafisz rekomendować optymalne rozwiązania na podstawie zebranych danych i materiałów
  • Jesteś osobą komunikatywną, łatwo nawiązujesz kontakt i wiesz jak dbać o dobre relacje
  • Znasz język angielski na poziomie min. komunikatywnym
  • Posiadasz prawo jazdy kat. B i jesteś otwarta/otwarty na okazjonalne wyjazdy służbowe
Oferujemy:
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Podstawę premii rocznej w wysokości 20% wynagrodzenia rocznego
  • Internet Play wraz z dodatkowymi usługami (m.in. telewizja, nawigacja, dostęp do aplikacji muzycznej) oraz zniżki pracownicze
  • Opiekę medyczną i ubezpieczenie na życie w pełni finansowane przez pracodawcę
  • Szeroki wybór benefitów na platformie kafeteryjnej (kody zniżkowe i vouchery na różne produkty i usługi)
  • Dodatkowy benefit świąteczny
  • Dodatkowy dzień urlopu na profilaktykę zdrowotną
Zobacz jak wygląda praca w Play:
  • Umowa o pracę
  • Podstawa premii rocznej w wysokości 20% wynagrodzenia
  • Praca hybrydowa (office + home office)
  • Różnorodne możliwości rozwoju: szkolenia, projekty, rekrutacje wewnętrzne
  • Telefon i internet Play wraz z dodatkowymi usługami (m.in. telewizja, nawigacja, Tidal) oraz zniżki pracownicze
  • Szeroki wybór benefitów na platformie kafeteryjnej (m.in. karty sportowe, vouchery)
  • Opieka medyczna i ubezpieczenie na życie w pełni finansowane przez pracodawcę