Top

Kierownik budowy / Kierownik robót

Operator CNC / Ogłoszenia o pracę  / Kierownik budowy / Kierownik robót

Ogłoszenie numer: 4524808, z dnia 2021-05-07

Zatrudni osobę na stanowisko:

Miejsce pracy: kujawsko-pomorskie

Opis stanowiska

  • prowadzenie oraz koordynowanie prac budowlanych zgodnie z wymaganiami kontraktu, specyfikacją techniczną
  • analiza oraz weryfikacja dokumentacji techniczno – kosztorysowej
  • organizowanie, koordynowanie i kontrolowanie pracy podwykonawców na budowie
  • przygotowywanie dokumentacji odbiorowej w trakcie realizacji robót
  • raportowanie postępów prac na prowadzonym kontrakcie
  • ścisła współpraca z kierownictwem w firmie

Wymagania

  • uprawnienia do kierowania robotami budowlanymi w specjalności konstrukcyjno - budowlanej bez ograniczeń
  • dobrze widziane uprawnienia do prowadzenia robót na obiektach zabytkowych
  • dobrej, praktycznej znajomości prawa budowlanego, prawa pracy i przepisów BHP
  • dobrej organizacji pracy i samodzielności
  • prawo jazdy kategorii B

Oferujemy

  • wysokie wynagrodzenie
  • stabilność zatrudnienia
  • pracę w renomowanej Firmie
  • możliwość rozwoju zawodowego