Top

Inżynier Automatyk / AKP

Operator CNC / Ogłoszenia o pracę  / Inżynier Automatyk / AKP

Ogłoszenie numer: 8700562, z dnia 2024-01-10

AB Industry S.A. to czołowa firma inżynierska w Polsce. Doradzamy, projektujemy i budujemy zakłady przemysłowe. Wyposażamy je w instalacje procesowe oraz projektujemy i wdrażamy rozwiązania z zakresu automatyki przemysłowej i elektryki. Posiadamy ogromne doświadczenie w relokacji zakładów i linii produkcyjnych. Realizujemy projekty na całym świecie, nasz doświadczony 120 osobowy zespół inżynierów realizuje je w sposób Uczciwiy, Profesjonalny i Na Czas

Miejsce pracy: Puławy

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za:

  • realizację projektów z zakresu automatyki przemysłowej/ AKP
  • tworzenie dokumentacji projektowej
  • nadzór nad pracami firm współpracujących przy realizacji projektu
  • uruchamianie projektów i ich serwis
  • przygotowywanie wycen, prowadzenie akcji ofertowych dot. dostaw materiałów i usług

Wymagania

  • uczciwość, pracowitość i profesjonalizm
  • samodzielność i motywacja do pracy
  • zaangażowanie i dobra organizacja pracy
  • wykształcenie techniczne, co najmniej na poziomie inżynierskim (automatyka, robotyka, elektrotechnika, mechatronika)
  • umiejętność czytania schematów elektrycznych
  • chęć do nauki i podejmowania nowych wyzwań
  • umiejętność pracy w zespole, pod presją czasu
  • umiejętność przygotowania zestawień materiałowych i prac niezbędnych do wykonania zadań projektowych wraz z ich wstępną wyceną

Dodatkowymi atutami będą:

  • znajomość praktycznych zagadnień związanych z automatyką i elektryką przemysłową
  • znajomość EPLAN
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • gotowość do wyjazdów i dyspozycyjność

Oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od wyników pracy
  • możliwość dynamicznego rozwoju zawodowego
  • pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • dofinasowanie do szkoleń i studiów
  • dofinansowanie do karty sportowej FitProfit oraz nauki języka obcego
  • dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej
  • miłą atmosferę, uczciwość i profesjonalizm