Top

Hartownik

Powiatowy Urząd Pracy w Łukowie
Hartownik
Miejsce pracy: Dębowica
Numer: StPr/23/0640
OBOWIĄZKI:
Hartowanie wyrobów metalowych.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
Uprawnienia: czytanie rysunku technicznego

Wymagania inne:

Wykształcenie min zasadnicze zawodowe, znajomość rysunku technicznego, precyzja, doświadczenie w procesie hartowania lub w procesie obróbki cieplno-chemicznej stali (wsparcie w okresie wdrożenia)

Miejsce pracy:

Dębowica

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 3 900 do 7 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łukowie