Top

Formierz wyrobów z kompozytów polimerowych

Operator CNC / Ogłoszenia o pracę  / Formierz wyrobów z kompozytów polimerowych
Powiatowy Urząd Pracy w Chojnicach
Miejsce pracy: Pawłówko
Numer: StPr/24/0026
OBOWIĄZKI:
Przygotowywanie form i ich zabezpieczenie przez nakładanie środków rozdzielających i mieszanek impregnujących.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe

Wymagania inne:

PO WER- program dla osób do 30 roku życiachęć do pracy- możliwość przyuczenia(1.2024.MK)

Miejsce pracy:

Pawłówko

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Chojnicach