Top

Formierz wyrobów z kompozytów polimerowych

Operator CNC / Ogłoszenia o pracę  / Formierz wyrobów z kompozytów polimerowych
Powiatowy Urząd Pracy w Mogilnie
Miejsce pracy: Marcinkowo (pow. mogileński, gm. Mogilno), Marcinkowo
Numer: StPr/24/0058
OBOWIĄZKI:
Wykonywanie i nadzorowanie procesu powstawania modeli, form, wyrobów metodami ręcznymi. Przeprowadzanie laminowania czyli toczenia żywicy z tworzywami sztucznymi. Utwardzanie powierzchni. Wykonywanie obróbki mechanicznej (obcięcia) i wykańczającej (szlifowanie, polerowanie). Kontrolowanie jakości wykonanych powłok. Przestrzeganie przepisów BHP, ppoż. oraz zasad i wymogów stanowiskowych.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Marcinkowo

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Mogilnie