Top

Elektryk / Elektronik

Operator CNC / Ogłoszenia o pracę  / Elektryk / Elektronik

CV można zostawić w budynku ochrony ALPLA ul. Lubiejewska 63 lub przesłać przez poniższy formularz.
Miejsce pracy: Ostrów Mazowiecka, ul. Lubiejewska 63
Zakres obowiązków:
  • nadzór nad maszynami i urządzeniami peryferyjnymi na terenie zakładu produkcyjnego,
  • diagnozowanie i usuwanie usterek na liniach produkcyjnych i infrastrukturze zakładu,
  • przeprowadzanie planowych przeglądów maszyn,
  • prowadzenie dokumentacji do napraw maszyn oraz urządzeń peryferyjnych,
  • raportowanie w systemie prewencyjnym UR.
Wymagania:
  • wykształcenie średnie techniczne kierunkowe – elektrotechnika, elektronika lub pokrewne,
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej – elektrycznej/pneumatycznej,
  • umiejętność rozwiązywania problemów z zakresu elektryki, elektroniki, pneumatyki,
  • uprawnienia SEP grupa 1 do 1 kV w zakresie eksploatacji,
  • odpowiedzialność, rzetelność
  • prawo jazdy kat. B.
Oferujemy:
  • pracę w międzynarodowej firmie o wysokich standardach pracy,
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • konkurencyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia,
  • ZFŚS, karty podarunkowe dla dzieci pracowników, dofinansowania świąteczne dwa razy w roku, karta Multisport, ubezpieczenie grupowe i zdrowotne
  • możliwość prezentowania i realizowania własnych pomysłów w ramach firmowego programu doskonalenia,
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych i rozwoju osobistego.