Top

Elektryk / Elektromonter

Operator CNC / Ogłoszenia o pracę  / Elektryk / Elektromonter

Energotechnika sp. z o.o. to firma z ponad trzydziestoletnim doświadczeniem w branży energetycznej. Zajmujemy się projektowaniem i budową nowoczesnych kotłowni i elektrociepłowni na paliwa gazowe, odnawialne źródła energii oraz implementacją układów kogeneracyjnych do istniejących systemów energetycznych zakładów przemysłowych.

Energotechnika zmodernizowała ponad 190 obiektów energetycznych, zbudowała ponad 120 nowych kotłowni i elektrociepłowni oraz wykonała ponad 25 instalacji ochrony środowiska i 10 kompletnych systemów cieplnych miast. Zapewniamy kompleksową obsługę inwestycji a dzięki własnemu zapleczu projektowemu oraz produkcyjnemu wdrażamy nowoczesne rozwiązania wpływające na obniżenie kosztów energetycznych zakładów przemysłowych oraz radykalnie zmniejszające poziom ich oddziaływania na środowisko.

Miejsce pracy: Warszawa

Praca od poniedziałku do piątku, w godz. 7.00 - 15.00

Twój zakres obowiązków
  • budowa tras kablowych instalacji elektrycznych
  • montaż okablowania strukturalnego i elektrycznego
  • montaż szaf elektrycznych
  • montaż opraw oświetleniowych
  • montaż i uruchomienie rozdzielnic nn
  • instalacja i uruchomianie urządzeń automatyki przemysłowej
  • naprawa i wymiana uszkodzonych elementów elektrycznych
  • wykonywanie pomiarów elektrycznych
Nasze wymagania
  • wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne – kierunek elektryka
  • doświadczenia w pracy na stanowisku elektryk / elektromonter
  • doświadczenie przy instalacjach przemysłowych SN/nn
  • umiejętność obsługi podstawowych narzędzi
  • mile widziana umiejętność robienia muf kablowych SN/nn
  • umiejętność analizy schematów elektrycznych i dokumentacji technicznej
  • umiejętność diagnozowania i usuwania awarii elektrycznych
  • znajomość aparatury elektrycznej, np.: wyłącznik, rozłącznik, odłącznik
  • mile widziane uprawnienia SEP
  • umiejętność pracy w zespole
  • gotowość do wyjazdów służbowych
  • prawo jazdy kat. B
Oferujemy
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia, premie, dodatki za pracę w delegacji
  • pakiet benefitów pozapłacowych, tj. dofinansowanie zajęć sportowych, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, posiłki regeneracyjne
  • wsparcie i możliwość zdobycia dodatkowych uprawnień
  • zapewniamy niezbędne narzędzia do pracy
  • zapewniamy transport i zakwaterowanie w trakcie delegacji
Do przesyłanych dokumentów należy dołączyć klauzule o ochronie danych osobowych.

”Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.).”

”Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Energotechnika Sp. z o.o. moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.”

Administratorem danych jest Energotechnika Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie ul. Chełmżyńska 25, 04-247. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji.