Top

Elektryk

Ogłoszenie numer: 2656968, z dnia 2019-09-20

Wojskowe Zakłady Elektroniczne S.A. zajmują się produkcją, modernizacją oraz remontami sprzętu wojskowego. Specjalizują się w zakresie projektowania, produkcji i remontu sprzętu w dziedzinach:

  • rozpoznania i walki radioelektronicznej
  • dowodzenia i łączności
  • obrony powietrznej
  • elektroniki specjalnej

Elektryk

Miejsce pracy: mazowieckie / Zielonka

Opis stanowiska

  • utrzymanie w stałej sprawności technicznej maszyn i urządzeń produkcyjnych w zakresie elektryki
  • analizowanie przyczyn awarii oraz podejmowanie działań prewencyjnych
  • obsługa, naprawa i konserwacja instalacji elektrycznej
  • montaż nowych instalacji, urządzeń elektrycznych, dobór zabezpieczeń, podłączanie szaf sterowniczych
  • współpraca z pozostałymi działami w spółce (instalacje sanitarne i prace budowlane wykończeniowe)

Wymagania

  • wykształcenie min. zawodowe o profilu elektryk, elektromonter
  • doświadczenie zawodowe min. 3 lata na podobnym stanowisku
  • praktyczna wiedza techniczna oraz umiejętność czytania schematów elektrycznych
  • umiejętność posługiwania się urządzeniami pomiarowym
  • uprawnienia SPE do 20 kV na stanowisku eksploatacji (grupa G1)
  • zdolność do pracy na wysokości powyżej 3 m
  • dodatkowym atutem będzie znajomość jęz. angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • umiejętność pracy w zespole, dobra organizacja pracy, rzetelność, odpowiedzialność i samodzielność
  • posiadanie certyfikatu dopuszczenia do informacji niejawnych lub gotowość poddania się działaniom mającym na celu jego uzyskanie;

Oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • wynagrodzenie adekwatne do obowiązków i zaangażowania
  • uczestnictwo w zewnętrznych i wewnętrznych szkoleniach zawodowych
  • możliwość ubezpieczenia grupowego
  • możliwość rozwoju zawodowego oraz realnego wpływu na rozwój firmy
  • przyjazną atmosferę pracy