Top

Elektromonter Liniowy z doświadczeniem

Operator CNC / Ogłoszenia o pracę  / Elektromonter Liniowy z doświadczeniem

Victor Energy Sp. z o. o. jest spółką - córką wiodącego na rynku kanadyjskim i europejskim dostawcy kompleksowych usług (EPC+) i specjalistycznych rozwiązań dla sektora budownictwa elektroenergetycznego, w tym wykonawcą najbardziej wymagających projektów dla operatorów sieci przesyłowych i stacji elektroenergetycznych.

Elektromonter Liniowy z doświadczeniem
Miejsce pracy: Szwecja
Opis stanowiska
 • praca na terenie SZWECJI w systemie 3/1 (3 tygodnie w Szwecji, 1 tydzień w Polsce - wolne),
 • umowa o pracę w Polsce, oddelegowanie (A1) do Szwecji,
 • praca przy naciągach sieci WN i NN,
Wymagania
 • doświadczenie przy pracy liniowej min 2 lata - warunek konieczny,
 • SEP do 1 kV, oraz mile widziane pow. 1 kV,
 • gotowość do pracy w oddelegowaniu za granicą,
 • brak przeciwwskazań do pracy na wysokości minimum do 3 m i pracy w zmiennych warunkach atmosferycznych,
 • prawo jazdy kat B,
 • umiejętność pracy w zespole i dobra komunikatywność,
 • odpowiedzialność, zaangażowanie i lojalność,
 • wykształcenie zawodowe/średnie o profilu elektrycznym/elektroenergetycznym lub pokrewne,
 • znajomość zagadnień związanych z pracą przy urządzeniach elektroenergetycznych.
Mile widziane
 • umiejętność czytania schematów elektrycznych,
 • uprawnienia na HDS, podnośniki koszowe, wciągniki, hamowniki, 
 • prawo jazdy kat C.
Oferujemy
 • konkurencyjne wynagrodzenie,
 • pełen pakiet relokacyjny (diety, przejazdy, zakwaterowanie, ubrania robocze, dodatki),
 • bogaty pakiet socjalny (ZFŚS, ubezpieczenie grupowe, ubezpieczenie medyczne, Multisport, nauka języka angielskiego, paczki dla dzieci, spotkania integracyjne itd),
 • możliwość rozwoju zawodowego poprzez dużą ilość szkoleń oferowaną przez naszą organizację oraz poprzez wsparcie doświadczonych pracowników,
 • stabilną pracę w firmie elektroenergetycznej,
 • narzędzia potrzebne do wykonywania pracy na tym stanowisku.
Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Victor Energy Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Białostockiej 22 (Pracodawca, Administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę/Administratora danych Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Jeżeli chcesz, aby Twoje CV zostało wykorzystane podczas innych rekrutacji prowadzonych przez tego Pracodawcę, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę: „Zgadzam się na przetwarzanie przez Victor Energy Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Białostockiej 22 danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”.

W każdym czasie możesz cofnąć swoją zgodę, kontaktując się z Pracodawcą pod adresem e-mail recruitment@victorenergy.com

Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), są przetwarzane w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji.

Pozostałe dane osobowe (np. Twój wizerunek) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji.

Możemy przetwarzać Twoje dane osobowe zawarte w zgłoszeniu rekrutacyjnym także w celu ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami, jeżeli roszczenia dotyczą prowadzonej przez nas rekrutacji. W tym celu będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes, polegający na ustaleniu, dochodzeniu lub obrony przed roszczeniami w postępowaniu przed sądami lub organami państwowymi.

Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę) do innego administratora danych. Masz także prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres nie dłuższy niż 12 miesięcy od momentu odpowiedzi na ogłoszenie, a gdy wyraziłaś/eś zgodę na udział w przyszłych rekrutacjach przez okres nie dłuższy niż 24 miesięcy od momentu odpowiedzi na ogłoszenie. Ponadto Twoje dane osobowe możemy przechowywać dla celów ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami związanymi z procesem rekrutacji przez okres nie dłuższy niż miesięcy od momentu odpowiedzi na ogłoszenie. Twoje dane osobowe przekażemy do działu HR. Nie przekazujemy Twoich danych osobowych poza Europejski Obszar Gospodarczy. W razie pytań możesz się z nami skontaktować pod adresem e-mail recruitment@victorenergy.com.

Podobne oferty

Elektromonter maszyn elektrycznych

wykonywanie napraw i konserwacji maszyn oraz urządzeń elektrycznych, instalowania maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia, a także budowy...

Powiatowy Urząd Pracy w Chrzanowie


małopolskie / Trzebinia

Opublikowano: wczoraj

Elektromonter

Będziesz odpowiadać za: wykonywanie napraw i wymian: podzespołów elektrycznych, elektromechanicznych i energoelektronicznych napędu trakcyjnego,...

Tramwaje Warszawskie Sp. z o.o.


mazowieckie / Warszawa, Wola

Opublikowano: wczoraj

Elektromonter, operator koparki

obsługa koparekmontaz instalji elektrycznychkablowych oraz mieszkaniowych Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie zawodowe Wymagania inne:

Powiatowy Urząd Pracy w Wołominie


mazowieckie / Dybów-Kolonia

Opublikowano: 2024-05-25

Pracownik biurowy- pomocnik elektromontera

- ubijanie piasku- łączenie obwodów elektrycznych- pomaganie przy montażu instalacji niskoprądowych- obsługa komputera Wymagania konieczne:...

Powiatowy Urząd Pracy w Gnieźnie


wielkopolskie / Gniezno

Opublikowano: 2024-05-24