Top

Elektromonter (elektryk) zakładowy

Operator CNC / Ogłoszenia o pracę  / Elektromonter (elektryk) zakładowy
Powiatowy Urząd Pracy w Jastrzębiu-Zdroju
Miejsce pracy: Jastrzębie-Zdrój
Numer: StPr/23/0793
OBOWIĄZKI:
1.Użytkowanie zgodnie z wymogami eksploatacji narzędzi, urządzeń i przyrządów pomiarowych.2.Organizowanie oraz utrzymanie w czystości stanowiska pracy, przy uwzględnieniu zasad organizacji pracy, przepisów BHP oraz ochrony przeciwpożarowej.3.Kontrola pracy urządzeń sprężonego powietrza, baterii akumulatorowych, urządzeń prostowniczych i układów chłodzenia.4.Diagnoza przyczyn wadliwego funkcjonowania urządzeń i instalacji elektroenergetycznych, lokalizacja awarii i usterek oraz usuwanie ich z pomocą innych pracowników. 5.Pomiar rezystancji izolacji, poboru prądu, mocy itp.Montaż, obsługa, remont i konserwacja instalacji i urządzeń elektroenergetycznych.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
Uprawnienia: umiejętności elektryczne
Uprawnienia: komunikatywność
Uprawnienia: dyspozycyjność
Uprawnienia: sumienność

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Jastrzębie-Zdrój

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Jastrzębiu-Zdroju