Top

Elektromonter

Operator CNC / Ogłoszenia o pracę  / Elektromonter
Powiatowy Urząd Pracy w Kielcach
Miejsce pracy: Cisów
Numer: StPr/24/0446
OBOWIĄZKI:
Budowa linii kablowych
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, elektryczne

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Cisów

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 do 5 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kielcach

Będziesz odpowiadać za: wykonywanie napraw i wymian: podzespołów elektrycznych, elektromechanicznych i energoelektronicznych napędu trakcyjnego,...

Tramwaje Warszawskie Sp. z o.o.

mazowieckie / Warszawa, Wola

Opublikowano: wczoraj

Elektromonter instalacji elektrycznych

według programu stażu Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Uprawnienia: samodyscyplina Uprawnienia: dokładność Uprawnienia:...

Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku

łódzkie / Wierzbica (pow. radomszczański, gm. Ładzice), Wierzbica

Opublikowano: 2024-04-26

Elektromonter, Mechanik Sprzętu Ciężkiego

Czym będziesz się zajmować? Wykonywanie remontów, napraw, przeglądów na maszynach i urządzeniach stosowanych na zakładzie, Usuwanie usterek,...

Holcim Polska S.A

małopolskie / Dubie (pow. krakowski, gm. Krzeszowice)

montaż,naprawa i konserwacja instalacji elektrycznych Wymagania inne:

Powiatowy Urząd Pracy w Słupcy

wielkopolskie / Strzałkowo