Top

Elektromonter

Operator CNC / Ogłoszenia o pracę  / Elektromonter
Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Miejsce pracy: Brzezowa
Numer: StPr/20/5577
OBOWIĄZKI:
wg. harmonogramu
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Elektromonter instalacji elektrycznych
Wykształcenie: średnie zawodowe, brak

Miejsce pracy:

Brzezowa

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

Podobne oferty

Elektromonter instalacji elektrycznych

montaż tras kablowych, składanie szat elektrycznychWymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

Powiatowy Urząd Pracy w Makowie Mazowieckim

mazowieckie / Chodkowo Wielkie

Opublikowano: dzisiaj

Elektromonter sieci trakcyjnej

Miejsce wykonywani pracy: Zdzieszowice, Rozwadza, Modernizacja lini kolejowej 136 Opole KędzierzynWymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze...

Powiatowy Urząd Pracy w Krapkowicach

opolskie / Zdzieszowice

elektromonter instalacji i sieci energetycznychWymagania konieczne: Wykształcenie: średnie zawodowe, elektryczneUprawnienia: uprawnienia SEP do...

Powiatowy Urząd Pracy w Wieliczce

małopolskie / Zabierzów Bocheński

Elektromonter instalacji i urządzeń elektroenergetycznych

Opis stanowiska: wykonywanie prac elektroenergetycznych związanych z utrzymaniem urządzeń w rozdzielniach średniego i niskiego napięcia oraz...

CTL Maczki Bór

śląskie / Sosnowiec

Opublikowano: wczoraj