Top

Blacharz samochodowy

Operator CNC / Ogłoszenia o pracę  / Blacharz samochodowy
Niemcy, Hannover
Firma Schmitz Solutions GmbH zatrudni od zaraz pracowników na stanowisko BLACHARZA SAMOCHODOWEGO m/f/d do różnych miejscowości w Niemczech np. Hannover, Guckheim, Rosbach (przy Frankfurcie nad Menem), Ostheim vor der Rhön (Bayern).

Otrzymasz 1.000 € PREMII po 6 miesiącach pracy, jeżeli w ciągu trwania umowy Twoja frekwencja wyniesie 100 % w pracy.
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
  • demontaż i montaż wyposażenia samochodu
  • naprawa uszkodzeń karoserii
  • wymiana elementów karoserii
WYMAGANIA:
  • doświadczenie - minimum 3 lata pracy w zawodzie
  • znajomość języka niemieckiego nie jest wymagana, ale będzie dodatkowym atutem
OFERUJEMY:
  • wynagrodzenie 15,92 € brutto / h + 40 € netto diety dziennej (tj. przy 168 h pracy 2.850 € netto na III klasie podatkowej i 2.650 € netto na I klasie podatkowej)
  • możliwość skorzystania z zakwaterowania w pokoju 1 osobowym
  • niemiecka umowa o pracę na czas nieokreślony podpisana przed podjęciem pracy,
  • możliwość pobierania zaliczek
  • wsparcie polskojęzyczne
  • pomoc w zorganizowaniu wyjazdu do Niemiec (dofinansowanie lub zwrot kosztów przyjazdu)
  • dodatkowa premia 200€ za zrekrutowanie kandydata do pracy w Schmitz Solutions GmbH

Nie czekaj zgłoś się już dziś!