Top

Automatyk przemysłowy

Operator CNC / Ogłoszenia o pracę  / Automatyk przemysłowy
Powiatowy Urząd Pracy w Myszkowie
Miejsce pracy: Postęp
Numer: StPr/23/0736
OBOWIĄZKI:
Zapewnienie prawidłowego funkcjonowania maszyn i urządzeń produkcyjnych.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, kierunek: Automatyka, Elektronika, Elektrotechnika lub Mechatronika
Uprawnienia: Orzeczenie lekarskie dla celów sanitarno – epidemiologicznych
Uprawnienia: Umiejętność obsługi, diagnozowania, serwisowania elementów automatyki przemysłowej
Uprawnienia: Uprawnienia SEP do 1 kv

Wymagania dodatkowe:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), kierunek: Automatyka, Elektronika, Elektrotechnika lub Mechatronika
Uprawnienia: mile widziane doświadczenie zawodowe

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Postęp

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 29,2 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Myszkowie