Top

Asystent architekta /kreślarz

Operator CNC / Ogłoszenia o pracę  / Asystent architekta /kreślarz
Powiatowy Urząd Pracy w Pucku
Miejsce pracy: Puck
Numer: StPr/23.0773
OBOWIĄZKI:
tworzenie dokumentacji budowlanej, prygotowywanie koncepcji budynków oraz planów zagospodarowania przestrzennego, współpraca z projektantami branżowymi, wykonywanie dokumentacji branżowej
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), budowlane, kierunek: architektura budowlana
Uprawnienia: Znajomość języka angielskiego
Uprawnienia: Obsługa Autocada

Wymagania inne:

znajomość przeisów prawa budowlanego i pokrewnego

Miejsce pracy:

Puck

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 820,49 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Pucku