Top

Technik organizacji produkcji

Operator CNC / Ogłoszenia o pracę  / Technik organizacji produkcji
Powiatowy Urząd Pracy w Łasku
Miejsce pracy: Patoki
Numer: StPr/24/0106
OBOWIĄZKI:
wg programu stażu
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Patoki

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łasku

Podobne oferty

Operator maszyn

Zadania: obsługa oraz mycie maszyn transport wózków z jajami i pisklętami sortowanie piskląt Nie wymagamy doświadczenia, wystarczą chęci!

Drobex-Agro Sp. z o.o.

kujawsko-pomorskie / Makowiska (pow. bydgoski, gm. Solec Kujawski), Makowiska 12

Opublikowano: dzisiaj

Pracownik wylęgarni drobiu

Twój zakres obowiązków obsługa maszyn do nakładu oraz przekładu jaj ręczny transport wózków z jajami i pisklętami mycie maszyn przy pomocy...

Pomocnik Operatora Wytwórni / Wagowy

Miejsce pracy: Zakład produkcyjny w Sitkówce k/Kielc Pracując na powyższym stanowisku zajmiesz się pomocą operatorowi przy obsłudze...

Masfalt Sp. z o.o.

świętokrzyskie / Sitkówka, k. Kielc

Miejsce pracy: Zakład produkcyjny w Przyjaźni k/Gdańska Pracując na powyższym stanowisku zajmiesz się pomocą operatorowi przy obsłudze...

pomorskie / Przyjaźń, k. Gdańska