Top

Szwaczka

Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku
Szwaczka
Miejsce pracy: Radomsko
Numer: StPr/24/0298
OBOWIĄZKI:
Szycie tapicerki meblowej
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe


Wymagania inne:

- wymagane doświadczenie w zawodzie szwaczka

Miejsce pracy:

Radomsko


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny


Wynagrodzenie brutto:

od 27,7 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku

Podobne oferty

Szwaczka maszynowa

Wymagany na danym stanowisku - szwaczki maszynowej Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze branżowe Uprawnienia: dobra organizacja pracy...

Powiatowy Urząd Pracy w Sanoku


podkarpackie / Sanok

Opublikowano: wczoraj

Szwaczka maszynowa

Prace na maszynach służących do szycia, regulowanie mechanizmu igielnicy, przeciągacza nici, naprężacza nici, chwytacza oraz regulowanie...

Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Warszawskiego Zachodniego


mazowieckie / Cząstków Mazowiecki

Opublikowano: wczoraj

Szwaczka maszynowa

szycie zleconych wyrobów kaletniczych Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Wymagania inne:

Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie


śląskie / Częstochowa

Opublikowano: wczoraj

Szwaczka maszynowa

wg programu Wymagania inne: wymagania: wykształcenie bez znaczenia, chęci do pracykandydat: BRAKStaż 6 mies.Gwarancja zatrudnienia min. 3 mies,...

Powiatowy Urząd Pracy w Nysie


dolnośląskie / Złoty Stok

Opublikowano: wczoraj