Top

Operator produkcji - staż

Operator CNC / Ogłoszenia o pracę  / Operator produkcji - staż
Powiatowy Urząd Pracy w Rawiczu
Miejsce pracy: Chojno
Numer: StPr/24/0139
OBOWIĄZKI:
zapoznanie z regulaminem BHP, obsługa urządzeń produkcyjnych, wykonywanie poleceń przełożonego, dbanie o porządek, cięcie materiału, obróbka, spawanie szlifowanie
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Ślusarz*
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, techniczne
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, inne
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, mechaniczne

Wymagania inne:

obróbka metali, spawanie, szlifowanie

Miejsce pracy:

Chojno

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Rawiczu