Top

Operator prasy krawędziowej CNC / Wiertarka

Operator CNC / Ogłoszenia o pracę  / Operator prasy krawędziowej CNC / Wiertarka

Firma TNS Sp. z o.o.
zatrudni na kontraktach zagranicznych

w Niemczech

osoby na stanowisku:

Miejsce pracy:

Miejsce pracy: Niemcy

Opis stanowiska:
  • operator krawędziarki CNC;
  • operator wiertarki.
Wymagania:
  • doświadczenie zawodowe;
  • umiejętność pracy w zespole;
  • zaangażowanie, sumienność, dyspozycyjność;
  • umiejętność posługiwania się elektronarzędziami.
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze godzin w dynamicznie rozwijającej się firmie;
  • atrakcyjne wynagrodzenie w zależności od posiadanych umiejętności i zaangażowania;
  • dodatek z tytułu pracy na drugiej zmianie;
  • możliwość wypracowania dodatkowych godzin;
  • możliwość rozwoju zawodowego.