Top

Lider linii

Operator CNC / Ogłoszenia o pracę  / Lider linii
Powiatowy Urząd Pracy w Środzie Śląskiej
Lider linii
Miejsce pracy: Wróblowice (pow. średzki, gm. Miękinia), Wróblowice
Numer: StPr/24/0166
OBOWIĄZKI:
Realizacja planów produkcyjnych na powierzonej linii. Obsługa powierzonej linii technologicznej/urządzeń produkcyjnych. Zarządzanie procesami na linii produkcyjnej. Udział w procesie regulacji, przezbrojeń, dezynfekcji, planowej konserwacji. Przewidywany okres zatrudnienia lub wykonywania umowy : 3 miesiące okres próbny, kolejna na rok i czas nieokreślony. Praca w systemie 4- brygadowym w godx. 6-18-6Praca w dni wolne[Inne] : pozytywne nastawienie, chęć rozwoju i podnoszenia kwalifikacji, zaangażowanie, pracowitość, staranność, umiejętność pracy w zespole.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe
Uprawnienia: dyspozycyjność,chęć do pracy,uczciwość,zaangażowanie. Doświadczenie zawodowe 1 rok na podobnym stanowisku.
Uprawnienia: .

Wymagania inne:

[Inne] : pozytywne nastawienie, chęć rozwoju i podnoszenia kwalifikacji, zaangażowanie, pracowitość, staranność, umiejętność pracy w zespole

Miejsce pracy:

Wróblowice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 5 700 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Środzie Śląskiej